Украинская ассоциация владельцев оружия

Ресурс можно назвать дружественным. Даже нашёл у них сылку на наш опрос.
ATT00072.jpg
You do not have permission to view link Log in or register now.
Вже певний час триває опитування серед користувачів Інтернету, щодо прийняття в Україні Закону про зброю.Для відображення найбільш об’єктивної картини були обрані діаметрально протилежні за змістом та аудиторію ресурси.Перше опитування відбувається безпосередньо серед власників зброї, з метою визначення ставлення озброєного товариства до прийняття в Україні Закону про зброю, який би передбачав право кожного українця на володіння та приховане носіння короткоствольної нарізної зброї.З цією метою, інформація про опитування, була розповсюджена на основних українських зброярських форумах, а безпосередньо опитування відбувається на сайті «Травматік».За результатами опитування серед власників зброї, голоси розподілились таким чином: Дозволити травматичну зброю та коротко-ствольну нарізну — 62%, (3,143 голосів)Заборонити травматичну зброю, проте дозволити коротко-ствольну нарізну — 28%, (1,412 голосів)Залишити все так як є – 7%, (332 голосів)Заборонити травматичну зброю та коротко ствольну нарізну — 3%, (207 голосів)Всього на час підготовки матеріалу в опитуванні взяло участь 5,094 осіб. В той самий час, аналогічне опитування триває серед відвідувачів міського форуму Харкова. Зауважимо, що ця тема стала однією з найпопулярніших на форумі — користувачі залишили 6964 коментарів, а кількість переглядів сягнула 104 591. Отже, на цей час, розподіл голосів виглядає таким чином:За — 57.04% (1,531 голосів)Проти — 42.96% (1,153 голосів)Слід зазначити, що динаміка та результати опитування свідчать про те, що озброєна частина українського суспільства вже готова до відповідального володіння коротко ствольною нарізною зброєю – 90% опитуваних висловились схвально, а серед тих, хто зброї не має намітилась чітка позитивна тенденція.Наразі опитування триває і будь-хто з бажаючих, може прийняти в ньому участь.
Надо сказать, что на Харьковском форуме ветка ещё в 2008 году создана, так что на ТРАВМАТИКЕ опрос идёт более активно!:)
 
Интересует вопрос:состоит ли кто нибудь с проекта ТРАВМАТИК в членстве Украинской ассоциации владельцев оружия и доступные привилегии участников(тир,сборы т.д.)?
 
ПАКЕТ «SILVER» Передбачає: • Консультації з оформлення та подовження дозволів на зброю; • Посвідчення члена Асоціації: - надає знижки на придбання товарів в магазинах партнерах; - надає право відвідувати GUN OPEN DAY та інші заходи Асоціації.Участь в GUN OPEN DAY та іншіх заходах Асоціації оплачується додатково. Вартість: 450 грн. (перший рік) 150 грн. (наступні роки)ПриєднатисьПАКЕТ «GOLD» Передбачає: • Консультації з оформлення та подовження дозволів на зброю; • Безкоштовні юридичні консультації з будь-яких питань, пов‘язаних з придбанням, зберіганням та застосуванням зброї; • Перший безкоштовний виклик адвоката при виникненні будь-якої ситуації із володінням та застосуванням зброї; • Безкоштовне страхування цивільно-правової відповідальності власників зброї; • Фірмовий значок; • Наклейка на авто; • Наклейка на двері. • Посвідчення члена Асоціації: - надає знижки на придбання товарів в магазинах партнерах; - надає право відвідувати GUN OPEN DAY та інші заходи Асоціації.Участь в GUN OPEN DAY та іншіх заходах Асоціації оплачується додатково. Вартість: 695 грн. (перший рік) 395 грн. (наступні роки)ПриєднатисьПАКЕТ «PLATINUM» Передбачає: • Консультації з оформлення та подовження дозволів на зброю; • Безкоштовні юридичні консультації з будь-яких питань, пов‘язаних з придбанням, зберіганням та застосуванням зброї; • Перший безкоштовний виклик адвоката при виникненні будь-якої ситуації із володінням та застосуванням зброї; • Безкоштовне страхування цивільно-правової відповідальності власників зброї; • Фірмовий значок; • Наклейка на авто; • Наклейка на двері. • Посвідчення члена Асоціації: - надає знижки на придбання товарів в магазинах партнерах; - надає право відвідувати всі заходи Асоціації. - надає право на безкоштовну участь у GUN OPEN DAY (зброя та набої надаються Асоціацією) 2 рази на рік.Участь в інших заходах Асоціації оплачується додатково. Вартість: 995 грн. (перший рік) 695 грн. (наступні роки)
 
Спасибо,конечно,но читать я умею и меня интересовал ответ на мой вопрос-участие коллег по форуму,активные встречи и тренировки,а не скидки в магазины,наклейки и платные дни открытых дверей.
 
Пытаемся с ними работать на РевольверКлаб – но пока не очень получается. 14 мая в Днепропетровске они проводили для членов Ассоциации "GUN OPEN DAY, MAY'2011 – ДНІПРОПЕТРОВСЬК", из Клуба был Klause, но пока отчёта не видели – переезжали на новый хостинг, есть небольшие проблемки с фото/видео материалами.Появятся - дам ссылку.А вообще все их мероприятия – только для членов Ассоциации и приглашённых.
 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах!

Back
Top