У готелі відвідувачі влаштували стрілянину.

Fire27

Досвідчені стрільці
У нічному клубі одного з ужгородських готелів зазвичай допізна затримуються відвідувачі. Нещодавно тут також до ранку сиділи двоє гостей зі Львова. Достеменно невідомо, що підштовхнуло одного з них витягнути травматичний пістолет, який стріляє гумовими кулями, і здійснити постріл у стелю. Працівники цього закладу зателефонували у міліцію.На місце пригоди виїхали бійці спецпідрозділу «Беркут». Хуліганів затримали, зброю вилучили. За матеріалами: Сlipnews.info
 
Народ розслабился,скоро наверно гредёт проверка...
 
Сайт-то у нас узконаправленный,потому и попадают сюда негативные новости о травматике.Тоже думал-там про оружие нагнетают страх.Но в целом,если глянуть на новости,то сплошной негатив.И не обязательно про оружие.Чем страшнее,тем лучше новость.Как ни цинично это звучит.Почему же они не напишут,что практическая стрельба с некоторых пор вид спорта?Потому как интересно это ведь узкому кругу людей и нервы не щекочет..
 
Chinook said:Сайт-то у нас узконаправленный,потому и попадают сюда негативные новости о травматике.Тоже думал-там про оружие нагнетают страх.Но в целом,если глянуть на новости,то сплошной негатив.И не обязательно про оружие.Чем страшнее,тем лучше новость.Как ни цинично это звучит.Почему же они не напишут,что практическая стрельба с некоторых пор вид спорта?Потому как интересно это ведь узкому кругу людей и нервы не щекочет..
Я, як один із активних дописувачів розділу Травматичні новини, цілком з Вами погоджуюсь.Зараз взагалі мало позитивних новин, а "травматичного" позитиву - майже немає. Навіть, якщо попадеться щось такого плану, як "Чоловік з траматичним пістолетом затримав грабіжників або спас життя дівчини від наркомана з ножем" - всерівно вийде з цього або "перевищення міри..." або кримінальна відповідальність, як показує практика тих же новин. І викладають такі новини в першу чергу тому, що "нервы щекочет".
 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах!

Back
Top