Травматичні патрони 9 мм Р.А.

Яка зараз ситуація на ринку травматичних патронів 9 мм Р.А.?

З певних обставин не цікавився даним питанням декілька років. Нещодавно відвідав збройові магазини в Києві, та побачив у продажу лише патрони "SARA", "ВІЙ" і "ФОРТ-Т". Продавці кажуть, що у виробників, які раніше були на ринку, виникли проблеми з переоформленням ліцензії на виготовлення даної продукції. Тому нічого іншого, крім переліченого вище, вони запропонувати не можуть.
 
Яка зараз ситуація на ринку травматичних патронів 9 мм Р.А.?

З певних обставин не цікавився даним питанням декілька років. Нещодавно відвідав збройові магазини в Києві, та побачив у продажу лише патрони "SARA", "ВІЙ" і "ФОРТ-Т". Продавці кажуть, що у виробників, які раніше були на ринку, виникли проблеми з переоформленням ліцензії на виготовлення даної продукції. Тому нічого іншого, крім переліченого вище, вони запропонувати не можуть.

Проблема з логістикою, гільза, капсуль
 
Бажаю здоров'я!

Так, проблема з сертифікованими якісними набоями 9 мм Р.А. досить гостра.

"Рись-Південь", можливо, відновить виробництво після відновлення авіасполучення.

"Сова", скоріш за все, зникла назавжди ((((
 
Last edited:
З прийдешніми святами!

Хто б і що б не казав, але для мене особисто самі ідеальні це "Сова-П" в зеленому пакуванні.
"Рись" теж непогана, гарно працює на дистанції в 16 метрів все в мішень N4 без "молока".
"Вій" щось валове, хоча й зауважень до його роботи не було.

"Хантер" не пробував, Форт - якось завищена ціна, як на моє особисте переконання.

Ще в 2020-2021 ту ж Сову можна було придбати в магазинах по 14 грн. (12 грн. в червоній коробці) (особисто брав в Тактиці на вул. Сосюри, 7) у той час як Форт 18-21 грн. в Ібіс.

За "Райберт" взагалі мовчу - якщо гарна партія була, то ще й знижку робили, я всіх своїх товаришів на Сову і Рись підсадив тоді.

Але зараз, починаючи з 24.02.22, використання травматичного боєприпасу, знову ж таки на мій особистий погляд, втрачає актуальність.
Так, це непоганий варіант для тренувань за умови наявності власного спец.засобу, можливості відвідувати тир і наявності певного золотого запасу для придбання б/к.
Але... що не день, то повідомлення в ЗМІ про вилучення трофейної зброї, підрив гранат в жилих будинках...

Краще вже запровадити налагоджену і надійну систему резервістів, зобов'язати громадян проходити щорічні вишколи і по швейцарській чи ізраїльській моделі видавати таким людям бойову зброю для зберігання вдома, а не на складах і з урахуванням часу Ч+.

Світ змінився, геополітика змінилася. На сьогодні, після закінчення Другої Світової війни, наша Держава є першою в світі хто протистоїть в повномасштабній війні. Звісно можна сперечатися про конфлікти в різних точках світу будь-то Корейська, В'єтнамська, Афганістан, Ірак, Абхазія, Ічкерія, Балкани, Сірія, Лівія, Курдистан, Грузія і т.д.
Тому, на моє особисте переконання, має бути прийнятий нормальний Закон про обіг зброї, право на приховане носіння, зберігання і застосування від короткостволу до .50 калібру за наявності відповідних навиків і практичного досвіду, а не для задоволення власного его, що можу собі дозволити чи воно гарне в сейфі стояти (без фанатизму як в США, що і вогнемети, і РПГ можна дістати).

Вибачте, що не по темі, але думаю більшість хто буде це читати, розділяє мої переконання.

З повагою!
 
Тому, на моє особисте переконання, має бути прийнятий нормальний Закон про обіг зброї, право на приховане носіння, зберігання і застосування від короткостволу до .50 калібру за наявності відповідних навиків і практичного досвіду

Повністю згоден!

Але мені (і не тільки мені) здається, що в цій країні прийняття АДЕКВАТНОГО закону про зброю ще довго буде лише у мріях громадян.
На жаль, в цьому, і багатьох інших питаннях, діє принцип: "Проблемы индейцев шерифа не еб . т" :(

І це при тому, що у воюючій країні адекватний закон про зброю - це НЕОБХІДНІСТЬ, а не чиїсь забаганки.
 
Last edited:
Хантер армс, наскільки я знаю гарно працює з гранд пауером т910.
 
Хантер армс, наскільки я знаю гарно працює з гранд пауером т910.

Ніколи не користувався цими патронами. Та і ціни на травматичні патрони зараз якісь "захмарні". Наприклад, "SARA" у Києві коштує 29 грн. Приблизно така ж ціна і на "ФОРТ-Т".
 
Хантер армс, наскільки я знаю гарно працює з гранд пауером т910.
Так. продавці кажуть що працює. Порівняв з зеленою совою та риссю на пробиття "совєцких инциклопедий". У підсумку: потужніше ніж рись однозначно та приблизно точно нарівні зеленої сови, а можливо й трохи ліпше. Нажаль нема хрону. Порівнював на форт 12 (5,8 мм., комплект дві пружини) та форт 9 (6 мм., дві пружини з комплекту форт 12 велика різана). Сподобались. Взяв 2 пачки.
 
Щось зовсім сумно стало в Києві з травматичними патронами.
Порадьте, будь ласка, що краще купити - "ВІЙ" чи "ФОРТ-Т"? Ніколи не користувався зазначеними патронами. Та і тести минулих років, які є в інтернеті, напевно, вже не дуже актуальні.
 
Щось зовсім сумно стало в Києві з травматичними патронами.
Порадьте, будь ласка, що краще купити - "ВІЙ" чи "ФОРТ-Т"? Ніколи не користувався зазначеними патронами. Та і тести минулих років, які є в інтернеті, напевно, вже не дуже актуальні.
Хантер наче в прапорщику є. Вій чув наче 60дж зараз, але особо не вірю, а перевіряти бажання особливо не маю. Вій ніколи не подобався. Хіба що по бумазі постріляти
 
Хантер наче в прапорщику є. Вій чув наче 60дж зараз, але особо не вірю, а перевіряти бажання особливо не маю. Вій ніколи не подобався. Хіба що по бумазі постріляти
Дякую за відповідь. В "Прапорщику" дуже захмарні ціни на Хантер - 36 грн. :( Це при тому, що в магазині виробника ці патрони можна придбати за 17 грн., але зараз їх не має в наявності. Обіцяли, що вони з'являться у продажу десь за 2 тижні.
Поки що залишається обирати між патронами "ВІЙ" та "ФОРТ-Т".
 
Дякую за відповідь. В "Прапорщику" дуже захмарні ціни на Хантер - 36 грн. :( Це при тому, що в магазині виробника ці патрони можна придбати за 17 грн., але зараз їх не має в наявності. Обіцяли, що вони з'являться у продажу десь за 2 тижні.
Поки що залишається обирати між патронами "ВІЙ" та "ФОРТ-Т".
Поцікавтесь у продаванів що за Форт Т. Зараз тільки вийшов з ормагу, забрав останні 36 хантерів, так продавець каже що до нас у Зп у грудні 23 до магазинів заїджала партія Форт Т з потужністю як у рися. Але то ж форт в них цінник теж близько або більше 30.
 
Але то ж форт в них цінник теж близько або більше 30.
Я знаю магазин, де можна придбати за 22,5 грн. (ORKIV.NET). При цьому, "ВІЙ" коштує 17,5 грн. Питання в іншому - що краще?
А може є сенс почекати надходження Хантер.
 
Я знаю магазин, де можна придбати за 22,5 грн. (ORKIV.NET). При цьому, "ВІЙ" коштує 17,5 грн. Питання в іншому - що краще?
А може є сенс почекати надходження Хантер.
Форт завжди був дорожчий, але там була гільза наче краща. По дж плюс мінус однакові. Як що Хантер, той на якому фларми працюють, і Ваша залізяка на ньому працює добре, то краще почекайте ХА. Дж. у них більше виходить.
 
Форт завжди був дорожчий, але там була гільза наче краща. По дж плюс мінус однакові. Як що Хантер, той на якому фларми працюють, і Ваша залізяка на ньому працює добре, то краще почекайте ХА. Дж. у них більше виходить.
Дякую!
 
Бажаю здоров'я!
Товариші кілька тижнів тому брали для тиру Вій і кожний третій-четвертий набій клинив затвор ПМ-РФ - причина роздуття і повздовжній розрив гільз.
Два різних спец.засоби, набої з різних коробок, але певно партія одна.
Шукав би гарні замінники, але, на жаль, ні Рисі, ні Сови нема.
 
Бажаю здоров'я!
Товариші кілька тижнів тому брали для тиру Вій і кожний третій-четвертий набій клинив затвор ПМ-РФ - причина роздуття і повздовжній розрив гільз.
Два різних спец.засоби, набої з різних коробок, але певно партія одна.
Шукав би гарні замінники, але, на жаль, ні Рисі, ні Сови нема.
Стосовно Вія багато чув також таких відгуків. Гільза в них лайно. У хантера теж гільзач не дуже, але він вдвічі потужніше. Ви як що для тиру то гляньте в бік Сари в латуні. Як на мене то достойний патрон на пострілять. Жодних проблем з трьох пачок на моїх фортах не було.
 
Дякую за пораду. В принципі ми прихильники Сови і Рисі.
Але і Сарою, і ПНД, і Форт хлопці користувались.
Я думаю що гільза на Вій така після релоаду стає.
В мене для застосування ще трохи Сови і Рисі лишилося, а в травні 2022 для тиру ми в Рисі викупили неліквідні (брак) по 9 грн/шт., то штук 60 ще лишилося.
В умовах сьогодення мені більше до душі .223 і .308 )))
 
Але то ж форт в них цінник теж близько або більше 30.
Вчора придбав 50 шт. "ФОРТ-Т" по 19,44 (з урахуванням знижки для УБД). Тепер треба протестувати ці патрони. А потім, можливо, у продажу з'являться патрони Хантер.
 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах!

Back
Top