Пістолет Макарова ПМ 9х18

Stariy.COM

Travmatik TEAM
Що може бути гірше за ПМ? Мабуть якийсь ТРАВМАТ, бо навіть Макаров в 9х18 буде краще будь якого травмата. Були в мене різні ПМ, останній здав разом з посадою. Від ТТ одразу відмовився, бо те зовсім непотріб.

IMG_6661.jpeg
 
не Глок конечно. Не премиум.. Но довольно неплохая бюджетная машинка. Да,, патрон слабый. Но на коротких дистанциях свои функции выполняет
 
не Глок конечно. Не премиум.. Но довольно неплохая бюджетная машинка. Да,, патрон слабый. Но на коротких дистанциях свои функции выполняет

не погана, якщо там все відшліфувати та допилити, але простіше і краще взяти щось більш зручне ... звичайно якщо дали такий нагородний, то треба буде доводити до ідеалу!:)
 
Подавали уже. И комбриг подписал. Но вернули((
 
глоки есть. Но не для всех

там довше проходить то подання, яб сам купив, але у мене папери зависли на нагородний, а потім я вже забив на то ...
 
Можна скільки завгодно дискутувати на тему "поганий/гарний ПМ", але, на даний час, практично у всіх військових формуваннях держави особистою зброєю офіцерів є саме ПМ (я не беру до уваги спецвійська, деякі спецслужби і т.ін.). Є виключення, коли можна отримати АПС. Але він дуже незручний для повсякденного носіння. Деякі офіцери сил ТрО мають на озброєнні ТТ, які, як правило, "затёртого года выпуска" і не в кращому технічному стані.
Так що, маємо те, що маємо :)
 
Last edited:
Маю такий же службовий. Себе виправдовує бо кращого нам не видають. Або ПМ або ТТ. Трохи доопрацював- ручка FAB і п'ятка для 9-го патрона(сюрприз для "математиків").IMG_7856.JPEG
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dor
Маю такий же службовий. Себе виправдовує бо кращого нам не видають. Або ПМ або ТТ. Трохи доопрацював- ручка FAB і п'ятка для 9-го патрона(сюрприз для "математиків").View attachment 197

Бажання вдосконалити особисту зброю, звісно, зрозуміле. Але, просто цікаво, наскільки часто Ви використовуєте свій ПМ при виконанні службових обов'язків, і чи взагалі використовуєте?
Якщо це статутний атрибут, як у переважної більшості офіцерів різних військових формувань, то навіщо цей "9-й патрон"?
 
Маю такий же службовий. Себе виправдовує бо кращого нам не видають. Або ПМ або ТТ. Трохи доопрацював- ручка FAB і п'ятка для 9-го патрона(сюрприз для "математиків").View attachment 197
Брат - близнец... Не менял и не собираюсь...
ПМ.jpg
 
Бажання вдосконалити особисту зброю, звісно, зрозуміле. Але, просто цікаво, наскільки часто Ви використовуєте свій ПМ при виконанні службових обов'язків, і чи взагалі використовуєте?
Якщо це статутний атрибут, як у переважної більшості офіцерів різних військових формувань, то навіщо цей "9-й патрон"?
9-й патрон в данном случае как бонус. Из за пятки, не стандартной, как по мне, удобнее держать. Для бд пистолет.. мож и есть такие случаи, когда его применяют.. у меня не было. Единственно над ухом стрелял, одному не хорошему человеку. Борзел, даже с завязанными руками и глазами)
 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах!

Back
Top