AQ-400 Scythe «відлітають» у «рідну гавань».

ЗСУ найближчим днями доставить русні на глибину до 750 км дрони-камікадзе AQ-400 Scythe. Один дрон може доставити біля 32 кг смаколиків прямо до підарської хати. Сподіваємося побачити більше світлин в форматі «а що з єбалом русня!».

2E6D2825-CE25-4743-A141-3CEFFE2B68F6.jpeg

Масове серійне виробництво цих далекобійних БПЛА-камікадзе починається наступного місяця, а наразі виробляється біля 100 одиниць AQ 400 Scythe на місяць. В перспективі планується збільшити цю кількість до 500 одиниць.

AQ-400 Scythe – це далекобійний безпілотник-камікадзе з дальністю польоту до 750 км, може мати корисне навантаження до 32 кг. Переваги - дешеве, швидке складання, можливості масового виробництва.

DA95D641-5040-4F7C-AEE4-DC85AB84DADE.jpeg
 
Last edited by a moderator:
Кароче русні у мОскаві пізда! Хай відчують як воно цивільним бігати в укриття.
 
Якщо по мАскві відправити хочаб 10-ту частину того, що вони тільки по Києву запускали, то будуть волати що ми терористи, за що, і тп.
 
Мені плювати, як він виглядає. Якщо корпуси можна збирати в умовному гаражі на простому обладнанні, це чудово.

Я не знаю, чи достатньо йому швидкості. Навіть якщо ні, Ванькам тепер треба стріляти по них з ПЗРК і створювати мобільні групи з ПКМ. Кожен Ванька у мобільній групі і кожен ПКМ — це мінус Ванька і ПКМ на фронті. Кожна Ігла — це мінус Ігла на фронті. Кожна ЗУ-шка — це мінус ЗУ-шка на фронті. А якщо вони ще стрілятимуть по них з С-300...

Навіть якщо вони летять не на 750 км — ми все одно будемо кошмарити кілька сотень км глибини російського тилу.

32 кг бойової частини більш ніж достатньо для ураження багатьох цілей. При прямому влучанні достатньо значно менше. На полігоні удвічі менший заряд ми закопували на півтора метри у землю, щоб у сусідньому селі не повилітали вікна.

Нам потрібна дорога високоточна зброя. Нам потрібна дешева масова зброя. Нам потрібно будь-що, що вбиває Ваньок.
 

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах!

Back
Top