Перейти к содержимому

Разместить рекламу
Фотография

Травматический пистолет T-REX

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 58

#51 Vladik

Vladik

Рядовой

• Стрелки
  • 4 выстрелов
  • Арсенал::T-REX

Отправлено 22 Февраль 2018 - 23:52

Шановний друже, взагалі то це український форум, і якщо для Вас рідною є саме українська мова — пишіть, будь ласка, українською. І не намагайтесь, будь ласка, у майбутньому робити переклад, бо перекладач з Вас не дуже… Вас і так зрозуміють!

Так я львівянин,так це український форум але як ми усі  бачимо спілкуються тут різними мовами і намагався писати російською тому,що бачу відповідають толково саме ті,що пишуть російською;вам я не друг  і ніколи ним не буду-судячи уже з того ,що ви мені пишете-повчаєте;як мені переводити справа моя-демократія,ну вам жеж не поясниш,що у мене дві мови англійська і українська-тому і переклад у мене "не дуже".Людей не суджу ні по вірі ні по мові,чому -пояснюю:2014 рік -початок-коли хлопці які розмовляють чистійшою українською мовою пили в Неаполі пиво ,за мамин кошт звісно/виїхали ,щоб не виконувати свій обов"язок/,повиїзджали на працю до Польщі й далі,мені випало інше,поряд зі  мною були ті,що  чтокалі і какалі,але були поруч під обстрілами,з цього часу мовне питання для мене закрите,так звісно я хотів би  щоб на всій Україні розмовляли рідною мовою,але будьмо реалістами -цього не буде,тому,що все починається з верху від влади.Якщо ви мені хотіли щось сказати то цього писати не треба було тут,як ви самі сказали-це форум!,а подзвонити мені-контакт є в наявності.Маю надію,що в повному обсязі задовольнив вашу зацікавленість своєю особою. Тепер по суті-Якісь корисні поради,щодо T-REX у вас є?

• 0

#52 Vladik

Vladik

Рядовой

• Стрелки
  • 4 выстрелов

Отправлено 23 Февраль 2018 - 00:07

А не геморно менять девайс, учитывая волокиту с разрешительной? Может просто кобуру подберете такую, чтоб удобно было носить на себе? Я не сказал бы, что тирекс большой. Макар ведь тоже не крохотный.

извините за перевод/укр,анг/-----нет не геморно,есть в наличии,да и кобура к  рєксу есть б/у правда ,но почьти новая от ФОРТ-12,один шов  убрал и сел почьти как в родную,а Макар просто удобней в повседневном ношении,кто би что ни говорил,но на данний момент єто лучший из травтатиков на сегоднешний день,вместительность магазина маловата,но компенсировать можно несколькими магазинами.просто ви не держали два   єтих пистолета вместе-разница есть  поверьте на слово.

• 0

#53 Евген7788

Евген7788

Младший сержант

• Стрелки
  • 67 выстрелов
  • Арсенал::Форт 17р

Отправлено 23 Февраль 2018 - 09:48

извините за перевод/укр,анг/-----нет не геморно,есть в наличии,да и кобура к рєксу есть б/у правда ,но почьти новая от ФОРТ-12,один шов убрал и сел почьти как в родную,а Макар просто удобней в повседневном ношении,кто би что ни говорил,но на данний момент єто лучший из травтатиков на сегоднешний день.

т.е. покупали наверное то, что посоветовали в магазине? Все равно мой совет не спешите, постреляйте из него, походите куда нибудь позаниматься с ним к инструктору и тогда уже решите. Для занятий т-рекс получше будет. Я тоже когда 17й взял, думал сначала, что зря 12й не взял, а сейчас понимаю, что сделал правильный выбор, скажем так, “влюбился” в свой пистолет. Но это конечно зависит от отношения к оружию в принципе. У всех оно разное
  • 0

#54 Shaman

Shaman

Travmatik TEAM

• Супермодератор
  • 2 357 выстрелов
  • Арсенал::есть

Отправлено 23 Февраль 2018 - 11:10

вам я не друг  і ніколи ним не буду-судячи уже з того ,що ви мені пишете-повчаєте;як мені переводити

мовне питання для мене закрите

Маю надію,що в повному обсязі задовольнив вашу зацікавленість своєю особою

Дякую Вам за змістовну відповідь. Але, на мою думку, Ви дещо помиляєтесь у своїх висновках…

По-перше — я не напрошувався Вам у друзі, тому не сильно переймаюсь з того, що мені і в майбутньому це не світить. А звернувся до Вас «друже» лише тому, що хотів підкреслити моє позитивне ставлення до Вас. Власне, так само як і до інших новачків форуму я завжди, за замовчанням, ставлюсь привітно і позитивно (виключенням є лише «ыкспэрды», які з першого ж повідомлення починають нести оточуючим свої «експертні висновки», які на 99% не відповідають дійсності).

Далі. По-друге — я не повчав Вас, а дав рекомендацію, яка, на мою думку, досить слушна. Бо, знову ж таки, на мою думку — людина, яка пише текст, якій містить таку кількість помилок — як мінімум не поважає тих, хто цей текст буде читати. То ви дійсно не поважаєте тих, до кого звернулись зі своїми запитаннями на цьому форумі? …А писати російською Ви не вмієте і самі це визнаєте. То ж що поганого в тому, що я запропонував Вам писати своєю рідною мовою на українському форумі?

І мовне питання тут ні до чого взагалі. До речи, що до мене особисто — в повсякденному житті я найчастіше використовую саме російську: так сталося, що це моя, умовно «рідна» мова, тому що я корінний киянин, ну і відповідно — «жертва» радянської мовної окупації.

Ну а щодо зацікавленості Вашою особою — знов ж таки помилочка… smile.png  Жодної персональної зацікавленності: не більше, ніж до інших учасників цього форуму.

Тепер по суті-Якісь корисні поради,щодо T-REX у вас є?

Не знаю, що саме корисного Ви бажаєте почути, але… Є!

1. Шукайте «правильного» майстра, який зможе виготовити новий ствол (особлива увага до правильності виготовлення патронника) для Вашого пістолета. Бо з тим стволом, що є у Вас зараз, Ви не зможете використовувати набої, сильніші за той непотріб, який не придатний ані для тренувань, ані для самозахисту.

2. Раджу також, про всяк випадок, пошукати і придбати декілька запасних рам для Вашого пістолета (вони безномерні: табличка з номером просто переклеюється з однієї рами на іншу). Тому що ламаються рами в цих пістолетах дуже-дуже швидко! За останні пів року майже десяток T-Rex-ів «померли» таким чином у людей тільки на моїх тренуваннях.

• 0

#55 Евген7788

Евген7788

Младший сержант

• Стрелки
  • 67 выстрелов
  • Арсенал::Форт 17р

Отправлено 23 Февраль 2018 - 13:48

Я думал поломки рамы единичные случаи на тирексе. “Достойно” для пистолета за 25к.
  • 0

#56 BooDoo

BooDoo

Младший сержант

• Стрелки
  • 75 выстрелов

Отправлено 23 Февраль 2018 - 14:07

2. Раджу також, про всяк випадок, пошукати і придбати декілька запасних рам для Вашого пістолета (вони безномерні: табличка з номером просто переклеюється з однієї рами на іншу). Тому що ламаються рами в цих пістолетах дуже-дуже швидко! За останні пів року майже десяток T-Rex-ів «померли» таким чином у людей тільки на моїх тренуваннях.

Интересно что эти люди с оружием делали, чтобы сломать рамку?

Рамка в выстреле прямо не участвует - это задача ствола, патронника и затвора.

И я не слышал про такие массовые проблемы у боевых пистолетов с полимерной рамкой.

Хотя возможен вариант, что Т-РЕХ делают совсем криво и тогда утверждение ниже всего лишь реклама:

Пистолет выполнен на базе боевого пистолета «CZ 75 P-07».  Вмешательства в конструкцию минимальны. По сути от боевого он отличается только тем, что заменена возвратная пружина на более мягкую и нарезной ствол заменили на «травматический». Конструкция крепления ствола сохранена и от боевого не отличается.

© Источник: http://www.travmatik...pistolet-t-rex/

• 0

#57 Vladik

Vladik

Рядовой

• Стрелки
  • 4 выстрелов

Отправлено 23 Февраль 2018 - 15:02

Дякую Вам за змістовну відповідь. Але, на мою думку, Ви дещо помиляєтесь у своїх висновках…

По-перше — я не напрошувався Вам у друзі, тому не сильно переймаюсь з того, що мені і в майбутньому це не світить. А звернувся до Вас «друже» лише тому, що хотів підкреслити моє позитивне ставлення до Вас. Власне, так само як і до інших новачків форуму я завжди, за замовчанням, ставлюсь привітно і позитивно (виключенням є лише «ыкспэрды», які з першого ж повідомлення починають нести оточуючим свої «експертні висновки», які на 99% не відповідають дійсності).

Далі. По-друге — я не повчав Вас, а дав рекомендацію, яка, на мою думку, досить слушна. Бо, знову ж таки, на мою думку — людина, яка пише текст, якій містить таку кількість помилок — як мінімум не поважає тих, хто цей текст буде читати. То ви дійсно не поважаєте тих, до кого звернулись зі своїми запитаннями на цьому форумі? …А писати російською Ви не вмієте і самі це визнаєте. То ж що поганого в тому, що я запропонував Вам писати своєю рідною мовою на українському форумі?

І мовне питання тут ні до чого взагалі. До речи, що до мене особисто — в повсякденному житті я найчастіше використовую саме російську: так сталося, що це моя, умовно «рідна» мова, тому що я корінний киянин, ну і відповідно — «жертва» радянської мовної окупації.

Ну а щодо зацікавленості Вашою особою — знов ж таки помилочка… smile.png  Жодної персональної зацікавленності: не більше, ніж до інших учасників цього форуму.

Не знаю, що саме корисного Ви бажаєте почути, але… Є!

1. Шукайте «правильного» майстра, який зможе виготовити новий ствол (особлива увага до правильності виготовлення патронника) для Вашого пістолета. Бо з тим стволом, що є у Вас зараз, Ви не зможете використовувати набої, сильніші за той непотріб, який не придатний ані для тренувань, ані для самозахисту.

Дякую за відповідь.Якщо б використовували патрони  дозволені /50Дж/-мабуть рами так не летіли б.Але про всяк випадок не підскажете де можна замовити запасну раму?

• 0

#58 Shaman

Shaman

Travmatik TEAM

• Супермодератор
  • 2 357 выстрелов

Отправлено 23 Февраль 2018 - 16:14

Хотя возможен вариант, что Т-РЕХ делают совсем криво и тогда утверждение ниже всего лишь реклама:

Так и есть. Хороший пистолет (это реальная Чиза 07, не подделка какая-то) портят наши рукожопые «передельщики-адаптаторы» и на выходе получаем то, что в результате получаем.

Причин лопнувшей рамки, как правило, две:

1. На сертифицированном патроне: не редко попадаются бракованные патроны, на которых возникает такое явление, как «петардный заряд». Неопытный стрелок, как правило, не может его распознать и продолжает стрельбу. Ну и следующий выстрел, соответственно, приводит к детонации за пределами ствола, когда вся энергия порохового заряда уходит в раму и рукоять. Результат на лицо.

2. На усиленном патроне, из-за плохого патронника при выстреле рвёт гильзу у основания, вследствие чего происходит детонация и «подрыв» следующего на подачу нового патрона. Таким образом энергия порохового заряда уходит опять же, в рамку и рукоять. Результат аналогичный указанному в п. 1.

А если использовать усиленные патроны в «толстой» (не тонкостенной) гильзе, например, обрезанной от .223 — из-за плохого патронника гильзу раздувает и она просто не экстрагируется. Т.е. детонации никакой не будет, и соответственно рамка не пострадает, но после почти каждого выстрела приходится выбивать шомполом застрявшую в патроннике раздутую гильзу. Ну а с подобной «скорострельностью» это получается уже не современный полуавтоматический пистолет, а какой-то пра-прадедушкин однозарядный карамультук.

• 0

#59 Shaman

Shaman

Travmatik TEAM

• Супермодератор
  • 2 357 выстрелов

Отправлено 23 Февраль 2018 - 16:17

Дякую за відповідь.Якщо б використовували патрони  дозволені /50Дж/-мабуть рами так не летіли б.Але про всяк випадок не підскажете де можна замовити запасну раму?

Про «дозволеність» тих чи інших патронів — то є окрема тема, на якій мені б дуже не хотілося тут акцентувати увагу. Але повірте мені на слово — і на таких, про які Ви кажете, тобто до 50 Дж, теж таке бувало неодноразово. Пояснення дивіться у п.1 мого попереднього повідодмлення.

Щодо того, де можна купити раму запасну — нажаль, не підкажу. Не знаю, бо я не є щасливим власником цього чудового пристрою. Але люди десь знаходять… Шукайте.

• 0