Перейти к содержимому

Разместить рекламу
Фотография

PM-G (FAB-Defense) - рукоять с механизмом сброса магазина

pm-g fab-defense макаров пм рукоятка пм быстрый сброс пм сброс магазина

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 43

#31 fire

fire

Старший сержант

• Стрелки
  • 139 выстрелов

Отправлено 13 Июнь 2016 - 16:49

камрады, у кого Пм-образный на прямой рамке-сия рукоятка подходит? А то продавцы одни- подойдет, другие- нет...

• 0

#32 Женя

Женя

Старший сержант

• Стрелки
  • 139 выстрелов

Отправлено 28 Сентябрь 2016 - 08:16

В п'ятницю замовив, у вівторок прийшла. Разом із доставкою в Київ вийшло 1101грн. Продавцю подяка!
Встановлював хвилини 4. Все досить просто. Якщо новий болт сильно затягнути заважає входити магазину. буквально півтора витка і все ок. Покористуюся відпишу своїтвраження.
  • 0

#33 avkompi

avkompi

Старший прапорщик

• Стрелки
  • 298 выстрелов
  • Арсенал::ИЖ-12, ПМШ

Награды

Отправлено 28 Сентябрь 2016 - 21:17

Це вартість зі знижкою?

• 0

#34 Женя

Женя

Старший сержант

• Стрелки
  • 139 выстрелов

Отправлено 29 Сентябрь 2016 - 15:10

Без. Чиста ціна 1025.

Також в мене є перші відгуки:

З явних плюсів як на мене:

+ Зручність і швидкість ТАКТИЧНОЇ зміни магазину (просто супер!).

+ Швидкість  наведення на ціль при вихваті із внутрішньої кобури (відразу лягає правильно в руку і не йорзається, що полекшує наведення)

+ Хват і матеріал набагато кращий для утримання

Із мінусів:

- При ставанні на затворну затримку,  магазин виймається старим способом, оскільки однією рукою, новим способом, його вийнятий практично не виходить. (Основний мінус, якій в рекламних відео не наводиться. Для усунення, думаю треба допилити магазин.) А ще не знаю як буде вийматися магазин, при встановленні збільшенної п"ятки (8+1).

- Кільце для страховочного тросу довелося відразу зняти, оскільки заважало хвату. (Я ним поки не користуюсь)

Також залишилось для мене питання, чи покращилось/погіршилось прихованість  та зручність при носінні у внутрішній кобурі. З одного боку Руків"я стало помітно ширше, з іншого боку, воно більш округлої форми і особливо не виділяється різкими лініями при ходьбі. А ось коли сидиш, то починає виділятися бобровий хвіст.

Що до зручності носіння, то стандартне руків"я плоскою формою гарно прилягало до тіла, з новою, відчуття, що  зброя змінює своє положення і кут нахилу при змінні положення тіла (можливо, просто ще не звик).

Також, Враховуючи більшу площу покриття стальних елементів пістолета полімером у зоні контакту з тілом, є надія що у літні дні не так буде бруднитись одяг іржею (попсував кучу білих речей). Джерелом у старій моделі був гвинт накладки, страхувальне кільце, основа цілика і заднє заокруглення рамки. У Новій накладці ці елемети, окрім цілика, краще прикриті полімером.

В планах встановити на бойовий і подивитися, наскільки покращилось  утримання при стрільбі з однієї руки (в мене при потінні руки, внаслідок віддачі, часто змінювалось положення в долоні, що вимагало поправляти хват). 

Описав власні суб"єктивні відчуття.

Далі буде...

• 0

#35 avkompi

avkompi

Старший прапорщик

• Стрелки
  • 298 выстрелов

Награды

Отправлено 30 Сентябрь 2016 - 10:01

Чи можна докладніше про перший мінус. На мою думку швидка заміна магазина основна перевага цієї рукояті. Заміна магазина здійснюється коли затвор стає на затримку. Тому уся перевага рукояті окрім ергономіки нівелюється.

• 0

#36 Женя

Женя

Старший сержант

• Стрелки
  • 139 выстрелов

Отправлено 30 Сентябрь 2016 - 11:42

Десь так, але я думаю можна спробувати доробити магазин....  щоб викидав при ставанні на затворну затримку... я поки перевірив два магазина з трьох і нічого не пиляв. В мене в стоку майже самі не випадають. Там проблена у "защолці" і зубі магазина. в Мене відбувається гарний зацеп. Коли затвор у звичайному положені, магазин підпружинений і при натиску на ричаг дуже гарно відпружинює і просто вискакує, а коли на ЗЗ то при натискані на ричаг, магазин трішки перекошує у бік руху стандартної "защолки" і  трішки залишається зацеп. Внаслідок магазин сам не випадає і виймається тільни стандартним способом, коли магазин і "защолка розтягуються в різні боки.

Це все, можливо, особливість моєї зброї і моїх магазинів... Як з"явиться час, поексперементую і відпишусь...

• 0

#37 avkompi

avkompi

Старший прапорщик

• Стрелки
  • 298 выстрелов

Награды

Отправлено 30 Сентябрь 2016 - 12:47

Надіюсь, що проблема не у вашому пристрої. Якщо виробники нахомутали то це задто великі гроші за рукоять яка гарно лежить в руці. Може я не правий, поправте. Цікаво, що скаже Shaman?

• 0

#38 Женя

Женя

Старший сержант

• Стрелки
  • 139 выстрелов

Отправлено 30 Сентябрь 2016 - 13:25

Видалась вільна хвилинка і гарно все роздивився. Думаю проблема може вирішитись якщо стиснути пласкогубцями кільце "защелки".
  • 0

#39 Женя

Женя

Старший сержант

• Стрелки
  • 139 выстрелов

Отправлено 30 Сентябрь 2016 - 13:39

Фото: Якщо піджати кільце, повинно спрацювати. Виглядає, що не вистачає ще пів міліметра ходу, для надійного виведення магазину з зацепу.

Прикрепленные изображения

• IMG_20160930_141854.jpg

• 0

#40 Женя

Женя

Старший сержант

• Стрелки
  • 139 выстрелов

Отправлено 30 Сентябрь 2016 - 14:11

Якщо в середину, між "защелкою" і важілем Фаб Дефенса вставити додаткову проставку (використав тимчасово кільце з фальги для перевірки), то все працює на УРА! 

Висновок: Або це особливість моєї зброї, або  недопрацювання Фаб Дефенс, яке не врахувало можливості різного розміру "защолок". 

Звісно купляючи такий виріб, за таку сумму, хочеться обійтися без "напілінга"...... А без нього ніяк.....

• 0

Темы с аналогичным тегами pm-g, fab-defense, макаров, пм, рукоятка, пм быстрый сброс, пм сброс магазина