Перейти к содержимому

Разместить рекламу
Фотография

разрешение на вывоз травмата

разрешение на вывоз

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 22

#21 Fire27

Fire27

Генерал-майор

• Опытные стрелки
  • 2 244 выстрелов
  • Арсенал::Форт-12Р

Награды

Отправлено 30 Июль 2016 - 10:46

Розпочалось усе з того, що з приходом в Крим Росії - я, як громадянин України без рос. пашпорта sf-wink.gif втратив право володіти РС. До того ж не сертифікованим в РФ. А так, як під час самої заварухи був в Криму і вивезти РС не встиг, то дядєчки в погонах навідались до мене з пропозицією "здать на длительное хранение в отдел". Як вони самі сказали - прямо відібрати не можуть, але задовбуть, бо у них такий наказ. Пообіцяв, що вистріляю залишок набоїв, відведу душу і привезу. Так і сталось за кілька днів. Описали, опечатали, мені видали довідку, що взяли на зберігання. Але, я розумів, що це уже все. "Бери паспорт и приходи тогда". Переїхавши на материкову частину України, півтора року тому випадково в неті надибав указ Путіна, щось типу "О разрешении вывоза в течении месяца с Крыма оружия, принадлежащего иностранным гражданам". До закінчення сроку залишалось щось тижні два. Якраз з'явилась там ще одна справа, яка мінімум обіцяла окупити дорогу. Думаю, потрібно їхати. Коли я прибув в Крим, до закінчення дії закону залишалось кілька днів. Зустрівшись з ізнайомим працівником дозвільної системи уточнив деталі. Суть їх така: З українським дозволом приходимо в управління дозвільної системи (в Сімферополі - це окрема споруда на іншому кінці міста від центрального відділення поліції). Там пишемо заяву, на яку накладає резолюцію начальник. Отримуємо на гербовому папері дозвіл на вивіз, який складається з трьох ідентичних частин. Перша залишається мені, з відміткою митниці про вивіз. Дві інші забирає митниця, одну з яких повертає в поліцію. Все. Ось тут починається серія №2. Вивіз допустимо є. А ввіз? До цієї пори не знаю, як правильно. Правова колізія. Я громадянин України, з українським дозволом на володіння РС, в'їзжаю з території України (хоч і окупованої) на територію України, тобто - РС був і є на території України. Але, одночасно прохожу таку ж митницю і кордон, де фактично діють такі ж правила, як і на іших митницях і кордонах. Тобто, по суті - потрібний дозвіл на ввіз? Якого, відповідно, у мене немає. Вирішивши, що краще нехай "наші" його реквізують, чим залишати РС "не нашим". Що можна в такому випадку мені інкримінувати, коли всі документи в порядку крім дозволу на ввіз? Але ж я перехожу, по закону з однієї частини України на іншу? Поломавши голову - вирушив в дорогу. Тим більше, що до кінця дії закону про вивіз залишалось два дні. Серія №3. Знайшов знайомих, які їхали автомобілем майже до З/Д станції на материку (це км 130, тому дуже зрадів). Прибули на рос. кордон. В загальному, провів там годину тільки по своєму питанню. Абсолютна некомпетентність рос. митників (по крайній мірі там і тоді). Ніхто не знав, що з тим дозволом робити, як оформити. Потративши купу нервів і часу (поїзд не чекатиме) нарешті, з моїми! підказками щось вийшло. Всі в авто уже на нервах. Нікого з нас і авто не оглядали особо, тільки моє питання затримало. Під'їхали до укр. кордону. Серія №4. Пройшов наряд прикордонників, поверхнево оглянули. Думаю, ладно - не піду ж я запитувати. Пронесло, так пронесло. Уже окрилений успіхом, помічаю другий наряд з собакою, який оглядає і обнюхує авто і пасажирів smile.png Всі сидять в авто, двері відчинені, і тут... собака починає гавкати! Я сижу на задньому сидінні.ю РС при мені, сумка з речами в багажнику. Гавкати починає біля сидіння переднього пасажира. "Всі виходимо, авто у відстійник - поглиблений огляд". Ось тут, я уже розпрощався і з РС і з потягом... Стоїмо в рядок, гавкати продовжує на знайомого, який сидів спереду. Його завели в вагончик, кажуть - є підозра на наркотики. Я питаюсь відхреститись від компанії знайомих, кажу - просто пасажир. Там усі татари, я один - ні smile.png "Чекайте, зараз усіх оглянемо..." Підходить начальник зміни, ст. лейтенант, дай Бог йому здоров'я smile.png Повторюю те ж саме, показую квиток на потяг на іший кінець країни. Каже, "собаку до нього". Ось він, "момент істини". Собака понюхала, і відбігла. Мій видих напевно було чути за кілька кілометрів. "Добре, іди, щасливої дороги". Я на радостяг пішов, чекаючи окрику в спину))) Стоп, а талон на випуск особи?! За\хав я в авто, а вихожу на своїх. Повертаюсь, нач .зміни каже "підійдеш, скажеш я розпорядився випустити".  До потяга залишається кілометрів 20 і стільки ж хвилин. В кінці кінців, за півтори суми взяв таксі біля кордону. (Ці всі події були вже в темну пору доби). Встиг у потяг, який буквально уже рушив. Відразу взяв пива, майже все випив одним махом, не відчуваючи смаку. І подумав, "Я *бав такі пригоди". Хвилин 20 по тому: "Алло, привіт, ну, що - попав на потяг? А нас тільки відпустили. Прикинь, Цей *овбаний планокур, постійно таскав самокрути в цій куртці, ось собака і відчула. В общем, тільки пройшли кордон..."

Ось така казка. Яка ніяк не може бути правдою)) Але можливо колись і з кимось трапилась...

• 1

#22 snyper75

snyper75

Генерал-лейтенант

• Опытные стрелки
  • 3 923 выстрелов

Награды

Отправлено 30 Июль 2016 - 19:36

Целый детектив с тобой приключилсяsmile.png Главное что остался при своём и успел на поезд!

• 0

#23 Fire27

Fire27

Генерал-майор

• Опытные стрелки
  • 2 244 выстрелов
  • Арсенал::Форт-12Р

Награды

Отправлено 30 Июль 2016 - 20:40

Целый детектив с тобой приключилсяsmile.png Главное что остался при своём и успел на поезд!

Ага)) Зато є що згадати... Добре, що нормально закінчилось.

• 0