Перейти к содержимому


Разместить рекламу
Фотография

Порядок экспериментального отстрела оружия.

отстрел пулегильзотека

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 Stariy.COM

Stariy.COM

  Travmatik TEAM

 • Desperados
 • 4 490 выстрелов
 • Город:Киев
 • Арсенал::孫子兵法

Отправлено 10 Июнь 2010 - 09:10

Небольшое дополнение к теме «Гильзотека травматического оружия в Украине».

 

Порядок экспериментального отстрела оружия.

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства внутрішніх справ України 10.09.2009 N 390 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 жовтня 2009 р. за N 963/16979

ІНСТРУКЦІЯ з організації функціонування криміналістичних обліків експертної служби МВС України

 

2.3.1. Начальник підрозділу експертної служби організовує відстріл зброї відповідно до правил техніки безпеки та в умовах, що забезпечують отримання якісного експериментального матеріалу (з використанням кулевловлювача). Категорично забороняється проведення відстрілу зброї в підрозділах, де відсутні умови для її збереження та безпечної експериментальної стрільби. При відстрілі зброї лак з капсулів набоїв не змивається. Патрони в патроннику рекомендується орієнтувати за попередньо нанесеними рисками. З кожного екземпляра зброї відстрілюється не менше трьох куль та трьох гільз, а в разі наявності змінних магазинів - з використанням кожного магазина. При відстрілі револьверів отримуються по 3 експериментальні кулі та гільзи з кожної камори барабана. Відстріл проводиться патронами, спорядженими оболонковими та свинцевими кулями (крім газової зброї та пістолетів і револьверів "несмертельної дії"). Постріли з автоматичної зброї виконуються в режимі одиночного вогню. У випадках, коли конструкція ствола зброї дозволяє здійснювати постріли декількома видами патронів, відстріл такої зброї виконується як штатними, так й іншими боєприпасами (патронами-замінниками). У випадках перероблення патронника та (або) ствола нарізної вогнепальної зброї під інший патрон відстріл такої зброї виконується як патронами-замінниками, так і штатними боєприпасами до цієї зброї. Несправна зброя відстрілюється в разі можливості заміни поламаних та поповнення відсутніх деталей. Деталі для несправної зброї підбираються з натурних колекцій. Факт заміни деталей зброї для експериментальної стрільби в обов'язковому порядку відображається в супровідному листі.

 

2.5. Порядок експериментального відстрілу зброї, зареєстрованої на об'єктах дозвільної системи, та зброї, яка перебуває у власності громадян

 

2.5.1. Експериментальний відстріл нарізної мисливської, спортивної, газової зброї та зброї "несмертельної дії" проводиться в ДНДЕКЦ, НДЕКЦ.

2.5.2. Експериментальному відстрілу підлягає нарізна мисливська, спортивна та нагородна вогнепальна, газова зброя та зброя "несмертельної дії", яка: перебуває в особистому користуванні громадян та на об'єктах дозвільної системи (у процесі реєстрації та перереєстрації); виготовляється на підприємствах України, ввозиться із-за кордону та призначена для реалізації на території України (перед її реалізацією); підлягала переробленню або ремонту із заміною (зміною) слідоутворюючих деталей. Гладкоствольна мисливська зброя відстрілюється у разі добровільної згоди власників.

2.5.3. Експериментальні відстріли зброї проводяться комісійно. Склад комісії становить не менше 2 осіб та визначається керівником НДЕКЦ. Відстріл нарізної мисливської та спортивної вогнепальної, газової зброї та зброї несмертельної дії проводиться згідно з вимогами підпункту 2.3.1 цієї Інструкції. Крім того, під час відстрілу газових пістолетів та револьверів в обов'язковому порядку перевіряється відповідність їх конструкції. У разі виявлення зброї, яка не відповідає криміналістичним вимогам до газової зброї, її експериментальний відстріл не проводиться, зброя передається до ОВС.

2.5.4. Результати проведеного відстрілу оформлюються протоколом (додаток 11) та довідкою (додаток 12). Два примірники протоколу разом з довідками та конвертами з експериментальними відстрілами, упакованими і опечатаними відбитком печатки експертного підрозділу МВС, надаються замовникові.

2.5.5. Експериментально відстріляні кулі та (або) гільзи передаються з підрозділу Департаменту громадської безпеки МВС до НДЕКЦ при ГУМВС, УМВС за місцем реєстрації зброї. В окремих випадках за необхідності перевірки нарізної мисливської та спортивної, газової зброї і зброї "несмертельної дії" за центральним обліком експериментальні відстріли можуть зберігатися в ДНДЕКЦ МВС.

2.5.6. У разі втрати (викрадення) зброї інформація про це негайно надається до НДЕКЦ, після чого начальник експертного підрозділу в 3-денний термін організовує передачу експериментальних відстрілів до центральних оперативно-пошукової та інформаційно-довідкової колекцій для поставлення втраченої (викраденої) зброї на облік. У разі втрати (викрадення) мисливської гладкоствольної зброї експериментально відстріляні гільзи або гільзи, що залишились у власників, у 10-денний термін надсилаються для вміщення до центральної колекції.


Сообщение отредактировал Stariy.COM: 08 Август 2013 - 11:19

 • 0

#2 MaX

MaX

  Рядовой

 • Стрелки
 • 1 выстрелов

Отправлено 19 Январь 2012 - 14:59

С нового года новые тарифы на отстрел нарезное около 85 гривен заяву и квитанцию можно распечатать http://ndekc.kiev.ua........ril-zbroji

Сообщение отредактировал Stariy.COM: 19 Январь 2012 - 16:20

 • 0

Темы с аналогичным тегами отстрел, пулегильзотека