Перейти к содержимому

Разместить рекламу
Фотография

Какой выбрать ПМР? Как правильно выбирать ПМ-образный травматик МАКАРОВА.

пмр пм-р пм макаров выбор пистолет 45 rubber

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 101

#41 krizy

krizy

Лейтенант

• Опытные стрелки
  • 416 выстрелов

Награды

Отправлено 31 Январь 2013 - 20:55

То Вам не то,это Вам не это))Короче,берите себе ФОРТ и не партесь,точно не прогадаете:wink:
  • 0

#42 snyper75

snyper75

Генерал-полковник

• Опытные стрелки
  • 4 454 выстрелов

Награды

Отправлено 31 Январь 2013 - 21:38

RUSSSS said: Я й сам схиляюсь До ПМ-подібного,але зараз достойних варіантів в продажі немає..все лише переробки з газових…та і ціна за ПМР з бойового мені здається невиправдано високою…3900…плюс дотогож і нові ПМР з бойових далеко не всі бездоганні..

Купите б/у по нормальной цене.По большому счёту разницы нет.
  • 0

#43 RUSSSS

RUSSSS

Ефрейтор

• Стрелки
  • 33 выстрелов

Отправлено 31 Январь 2013 - 23:52

Дякую,Форт нехочеться,долоні в мене замаленькі для ного,незручно мені..ПМ найбільш прийнятний,Б.У б купивби,достойних варіантів немає за адекватні гроші..тай потрібно когось щоб допоміг вибрати живий екземпляр...а фахівців таких незнаю
  • 0

#44 snyper75

snyper75

Генерал-полковник

• Опытные стрелки
  • 4 454 выстрелов

Награды

Отправлено 01 Февраль 2013 - 11:43

Вот продаётсяhttp://gunmagazine.c........c=160362.0
  • 0

#45 RUSSSS

RUSSSS

Ефрейтор

• Стрелки
  • 33 выстрелов

Отправлено 01 Февраль 2013 - 17:31

snyper75,дякую,хороша пропозиція..можна булоб придбати,але проблема відстані,продає він його в Донецьку, а рееструвати мені його в м Рівне,якось можливо здійснити перреестрацію на свій дозвіл дистанційно без присутності продавця..Підкажіть будласка
  • 0

#46 snyper75

snyper75

Генерал-полковник

• Опытные стрелки
  • 4 454 выстрелов

Награды

Отправлено 01 Февраль 2013 - 21:36

Надо ехать в Донецк за пекалем и оформлением покупки.Потом домой ставить его на учёт.Других вариантов не знаю.Пистолет продаёт мой товарищ по тому форуму.Могу скинуть Вам его телефон.
  • 0

#47 RUSSSS

RUSSSS

Ефрейтор

• Стрелки
  • 33 выстрелов

Отправлено 02 Февраль 2013 - 04:26

snyper75 Спасибі вам..,я вже й сам йому написав,зарееструвавшись на вказаному вами форумі,неварто мабуть турбуватись,я проконсультувався согодні ,так і є як ви пишете потрібно їхати..все це вийде економічно недоцільно..немає сенсу,До Донецька з Рівного дуже неблизько..їхати :(( Хоча ПМ як я зрозумів він продає достойний..

Сообщение отредактировал RUSSSS: 02 Февраль 2013 - 19:31

• 0

#48 RUSSSS

RUSSSS

Ефрейтор

• Стрелки
  • 33 выстрелов

Отправлено 04 Март 2013 - 04:00

Підніму,тему..так як термін дії дозволу збігає,а я так і некупив нічого..В ситуації що склалась неможу віднайти ПМ перероблений з Бойовогого,ні комісійних ні нових В Обл центрах Луцьк-Рівне де я буваю незнайшлось..Тому мабуть доведеться купити перероблений з газового ПМ..новий чи б.у,ще незнаю. якщо не знайду переробку з бойового..Порадьте будьласка,стосовно ПМ переробки з Газового ИЖ1)Придатний ПМ переробка з Газового для стрільби несертефікатом?2)Підходять до такого псевдо ПМа деталі від бойового.магазин?пружина?тощо3)Які нюаси при покупці такого варіанту ПМа?як і який саме екзимпляр правильно обрати..?4)Які взагалом мінуси такого ПМма порівняно з Переробкою з бойового?Завчасно дякую за поради
  • 0

#49 GSM

GSM

Ефрейтор

• Стрелки
  • 24 выстрелов
  • Арсенал::ПМ-Т

Отправлено 04 Март 2013 - 11:19

Так может проще уж до Киева доехать? тут вроде и по магазинам что-то найти можно ;)
  • 0

#50 snyper75

snyper75

Генерал-полковник

• Опытные стрелки
  • 4 454 выстрелов

Награды

Отправлено 04 Март 2013 - 11:33

RUSSSS said:Підніму,тему..так як термін дії дозволу збігає,а я так і некупив нічого..В ситуації що склалась неможу віднайти ПМ перероблений з Бойовогого,ні комісійних ні нових В Обл центрах Луцьк-Рівне де я буваю незнайшлось..Тому мабуть доведеться купити перероблений з газового ПМ..новий чи б.у,ще незнаю. якщо не знайду переробку з бойового..Порадьте будьласка,стосовно ПМ переробки з Газового ИЖ1)Придатний ПМ переробка з Газового для стрільби несертефікатом?2)Підходять до такого псевдо ПМа деталі від бойового.магазин?пружина?тощо3)Які нюаси при покупці такого варіанту ПМа?як і який саме екзимпляр правильно обрати..?4)Які взагалом мінуси такого ПМма порівняно з Переробкою з бойового?Завчасно дякую за поради

Не сильно приспособлен для стрельбы хорошим несертификатом.Однозначно надо менять ствол.Магазин не подходит от боевого.Вся остальная мелочь - да.В зависимости от партии и года выпуска может попасться с прослабленным патронником.Травмат как травмат.ИМХОНе проще ли действительно прокатиться в крупный город и купить то,что душа желает?
  • 0

Темы с аналогичным тегами пмр, пм-р, пм, макаров, выбор, пистолет, 45 rubber