Перейти к содержимому


Разместить рекламу

Продам MP-654k cal. 4,5 mm Продам

Цена: 3 500.00 грн.

Осталось времени - 32 Дней, 22 Часов

Зарегистрируйтесь для контакта с продавцомПопулярний газобалонний аналог пістолета Макарова. Ідеальна зброя для опанування первинних навичок у поводженні зі зброєю та розважальній стрільбі. Зовнішній вигляд зброї, механічна міцність, надійність конструкції, зручність у використанні, якість виготовлення й складання всіх деталей і вузлів зброї ідентичні ПМ.
Ударно-спусковий механізм пістолета дає змогу стріляти як самовзведенням, так і з попереднім зведенням курка. З увімкненням запобіжника зі зведеним курком відбувається безпечний спуск курка, аналогічно прототипу.
Стрільний пристрій — магазин, клапан і балончик з вуглекислотою утворюють єдиний відокремлюваний блок, який уставляють в руків'я, аналогічно магазину ПМ. Для стрільби використовують сталеві сферичні кулі, застосовують 12-грамові балончики із СО2.
Ця зброя є копією пістолета Макарова, запозичивши від цієї легендарної вогнепальної зброї такі якісні характеристики як:
впізнаваний зовнішній вигляд;
механічна міцність і надійність металевої конструкції;
якісне виготовлення та складання всіх деталей;
зручність у зверненні.
Ударно-спусковий механізм пістолета дає змогу стріляти як самовзведенням, так і з попереднім зведенням курка. Під час ставлення зброї на запобіжник за зведеного курка відбувається безпечний спуск курка, аналогічний прототипу. Пристрій, що стріляє, — магазин, клапан і балончик із вуглекислотою утворює єдиний окремий блок, який вставляється в руків'я, аналогічно до магазину. Для стрільби використовуються сталеві сферичні кулі, застосовуються 8 або 12 грамові балончики із СО2 вітчизняного та закордонного виробництва.
Стан дуже добрий, майже не користувались.
067 845 00 79

Общая информация


  • Город: Вишневе
  • Доставка: По Украине
  • Способ доставки: Только самовывоз
  • ПРАВИЛА принимаю: Да
  • Полная дееспособность: Да

Оплата


  • Формы оплаты: Только наличные
Нет вопросов

Инфо об авторе

Репутация: 0

Наши спонсоры